Czytaj Skład Poleca

Czytaj skład i kupuj świadomie!

Konsumenci coraz większą wagę przywiązują do zdrowego stylu życia i świadomego sposobu odżywiania się. Liczy się nie tylko cena i dostępność produktu ale przede wszystkim jego skład i jakość. Świadome odżywianie staje się znaczącym trendem rynkowym, który uwidacznia się w ofercie produktów, nie tylko spożywczych. Dostępność asortymentu bez substancji dodatkowych polepszających smak czy zapach jeszcze kilka lat temu była bardzo niska. Dziś tego typu produkty są popularne i można je zakupić prawie we wszystkich sieciach sprzedaży zarówno stacjonarnej jak i internetowej.

Zdrowa żywność – prawda czy fałsz?

Producenci żywności i kosmetyków coraz częściej wypuszczają na rynek odrębne linie produktów pozbawionych substancji konserwujących i ulepszających. Marki odwołują się do składu oferowanych produktów w komunikacji marketingowej, a na podstawie tych informacji konsumenci najczęściej podejmują decyzję o zakupie. Jednak nie zawsze komunikaty marketigowe są zgodne z prawdą. Świadomy nabywca, poinformowany w reklamie o prozdrowotnych zaletach produktu, po przeczytaniu jego składu weryfikuje te informacje, co może poskutkować ograniczeniem zaufania do danej marki i rezygnacją z zakupu.

Czytaj skład – wybieramy sprawdzone produkty.

alleceny czytaj skład infografika

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych użytkowników poszerzyliśmy funkcjonalność serwisu Alleceny.pl o współpracę z portalem Czytaj Skład. Przy wybranych produktach pojawił się specjalny symbol, który oznacza, że produkt jest sprawdzony pod kątem substancji dodatkowych i polecany przez portal. Przygotowaliśmy także zestawienie, gdzie zamieściliśmy wszystkie polecane produkty. Na portalu Czytaj Skład także znajdziecie odnośniki do naszego serwisu i sprawdzicie gdzie i za ile możecie kupić dany produkt. Przekonajcie się jak to działa i wybierajcie z nami świadomie i w rozsądnej cenie!

logo alleceny i czytaj skład

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *