Znak Jakości Laur Eksperta

Znak Jakości „Laur Eksperta” dla serwisu Alleceny.pl!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją informujemy, iż marka Alleceny.pl otrzymała prestiżowy Znak Jakości „Laur Eksperta”.

Czym jest „Laur Eksperta”?

To ogólnopolski konkurs i program doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. Znak jakości przyznawany jest przez Kapitułę złożoną z naukowców najlepszych polskich uczelni (m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Białostockiej). Patronat nad Konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze. Organizatorem Programu jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości sp. z o.o. sp. k. w Katowicach.

certyfikat laur eksperta

Na jakich zasadach przyznawane są odznaczenia?

W 2015 roku miała miejsce I edycja Konkursu, która zakończyła się wielkim sukcesem. Kapituła wyróżniła produkty i usługi blisko 90 firm z całej Polski. Eksperci oceniają m.in. jakość produktów/usług, ich wartość rynkową, innowacyjność czy zgodność z potrzebami klientów. Nagradzane są produkty i usługi, które w opinii Kapituły, dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych produktów i usług dostępnych na rynku, cechują się wysoką jakością, są oryginalne, interesujące i godne polecenia klientom.

„Laur Eksperta jest odznaczeniem, które potwierdza, iż innowacyjne rozwiązania serwisu Alleceny.pl odpowiadają na potrzeby rynku i jest motywacją do poszukiwania kolejnych dróg rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *