Centrum prasowe

Jesteśmy największą w Polsce przeglądarką i porównywarką cen i ofert promocyjnych produktów spożywczych, alkoholi, papierosów i chemii gospodarczej,oferowanych przez ponad 30 najpopularniejszych sieci sklepów w kraju.

Z Alleceny.pl skorzystały już ponad 2 miliony użytkowników z całej Polski - aktualizowany codziennie serwis posiada ponad 100 tysięcy produktów.

O promocjach, trendach i tendencjach na rynku branży spożywczej wiemy wszystko. Obserwujemy ten rynek od 4 lat!

Kontakt

Potrzebujesz raportu na wyłączność? Interesują Cię bardziej szczegółowe dane? Szukasz informacji na temat branży spożywczej?

Napisz do nas

pr@alleceny.pl

Zachęcamy do kontaktu dziennikarzy, konsumentów zainteresowanych informacjami na temat preferencji zakupowych, kształtowania się cen w branży oraz ofert promocyjnych w najpopularniejszych sieciach sklepów spożywczych w Polsce.

Aktualności

 • Wyróżnienie

  Wyróżnienie "Perły Biznesu 2016" w kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2016

  17/02/2017

  Szczecińska porównywarka cen Alleceny.pl została wyróżniona podczas 13 gali nagród gospodarczych Perły Biznesu 2016.

  Szczeciński serwis Alleceny.pl otrzymał prestizowe wyróżnienie "Perły Biznesu 2016" za osiągnięcie pozycji największej polskiej porównywarki cen żywności i produktów codziennego użytku w kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2016. 

  Konkurs "Perły Biznesu" organizuje redakcja magazynu Świat Biznesu kierowana przez red. Włodzimierza Abkowicza, zaś mecenasem gali jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Laureatów i wyróżnionych (oceniany jest miniony rok) wybiera kapituła składająca się ze szczecińskich naukowców i publicystów ekonomicznych. Jej przewodniczącym jest prof. Stefan Domek, prorektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego ds. rozwoju i organizacji. Nagrody oraz wyróżnienia są przyznawane w trzech kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze, Osobowość Biznesu, Inspirujący Start. Główni laureaci poszczególnych kategorii otrzymują statuetkę nagrody przedstawiającą mankiet koszuli z perłową spinką, zaś wyróżnieni eleganckie dyplomy. 

  Podczas gali wystąpiła w minirecitalu piosenki artystycznej Marta Uszko, aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie. W czasie koktajlu rozkrojony został tort przez Małgorzatę Fieducik, dyrektor hotelu Novotel Szczecin Centrum i Włodzimierza Abkowicza, redaktor naczelnego Świata Biznesu. 

  Napisali o nas:   SzczecinBiznes.pl   MamStartup.pl   24kurier.pl

  Rozwiń
 • Czytaj skład poleca w serwisie Alleceny.pl!

  19/12/2016

  Czytaj skład poleca w serwisie Alleceny.pl!

 • Znak Jakości

  05/12/2016

  Znak Jakości "Laur Eksperta" dla serwisu Alleceny.pl

 • Czas na kawę!

  14/07/2016

  Czas na kawę!

 • Polska Rzeczpospolita Bezglutenowa

  15/06/2016

  Polska Rzeczpospolita Bezglutenowa