Centrum prasowe

Jesteśmy największą w Polsce przeglądarką i porównywarką cen i ofert promocyjnych produktów spożywczych, alkoholi, papierosów i chemii gospodarczej,oferowanych przez ponad 30 najpopularniejszych sieci sklepów w kraju.

Z Alleceny.pl skorzystały już ponad 2 miliony użytkowników z całej Polski - aktualizowany codziennie serwis posiada ponad 100 tysięcy produktów.

O promocjach, trendach i tendencjach na rynku branży spożywczej wiemy wszystko. Obserwujemy ten rynek od 4 lat!

Kontakt

Potrzebujesz raportu na wyłączność? Interesują Cię bardziej szczegółowe dane? Szukasz informacji na temat branży spożywczej?

Napisz do nas

pr@alleceny.pl

Zachęcamy do kontaktu dziennikarzy, konsumentów zainteresowanych informacjami na temat preferencji zakupowych, kształtowania się cen w branży oraz ofert promocyjnych w najpopularniejszych sieciach sklepów spożywczych w Polsce.

Aktualności

 • Rozwój serwisu Alleceny.pl

  Rozwój serwisu Alleceny.pl

  27/02/2017

  Alleceny.pl to serwis umożliwiający konsumentom porównanie cen produktów, które są aktualnie w promocji zarówno w sieciach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych. Do tej pory platforma skupiała się wyłącznie na produktach codziennego użytku tj. żywność, suplementy diety, chemia gospodarcza, alkohol i kosmetyki. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników oferta serwisu została poszerzona o tzw. promocje przemysłowe.  Serwis porównuje obecnie ponad 400 tysięcy produktów z prawie 600 sklepów internetowych i 50 sieci handlowych , a liczba ta stale się powiększa.

  Alleceny.pl to serwis umożliwiający konsumentom porównanie cen produktów, które są aktualnie w promocji zarówno w sieciach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych. Do tej pory platforma skupiała się wyłącznie na produktach codziennego użytku tj. żywność, suplementy diety, chemia gospodarcza, alkohol i kosmetyki. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników oferta serwisu została poszerzona o tzw. promocje przemysłowe. Zespół Alleceny.pl co tydzień analizuje kilkadziesiąt gazetek promocyjnych z sieci handlowych i zamieszcza w porównywarce informacje o cenach produktów będących w danym tygodniu w promocji. Nowa funkcjonalność serwisu umożliwi sprawdzenie jak kształtują się promocyjne ceny w najpopularniejszych sieciach handlowych m.in. Lidl, Biedronka, Tesco, Carrfour i Auchan także artykułów przemysłowych.

  Platforma powstała 5 lat temu i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Od początku funkcjonowania skorzystało z niej już prawie 5 mln Polaków. Serwis wyróżnia to, że porównuje ceny zarówno z sieci handlowych jak i sklepów internetowych, a oferty są aktualizowane codziennie. Alleceny.pl porównuje obecnie ponad 400 tysięcy produktów z prawie 600 sklepów internetowych i 50 sieci handlowych, a liczba ta stale się powiększa. Dla porównania na poczatku 2016 roku przeglądarka dysponowała ofertą 100 tys produktów z 280 sklepów internetowych i 35 sieci stacjonarnych. O zauważalnym wzroście i rozwoju serwisu swiadczą także nagrody i wyróżnienia - portal otrzymał Laur Eksperta 2016/2017 za nowoczesną usługę odpowiadającą na potrzeby konsumentów, a na początku 2017 wyróżnienie Perły Biznesu 2016 w kategorii: wydarzenie gospodarcze. 

  Rozwiń
 • Wyróżnienie

  17/02/2017

  Wyróżnienie "Perły Biznesu 2016" w kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2016

 • Czytaj skład poleca w serwisie Alleceny.pl!

  19/12/2016

  Czytaj skład poleca w serwisie Alleceny.pl!

 • Znak Jakości

  05/12/2016

  Znak Jakości "Laur Eksperta" dla serwisu Alleceny.pl

 • Czas na kawę!

  14/07/2016

  Czas na kawę!