Alleceny.pl to innowacyjna platforma internetowa, która pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Wiemy gdzie jest najtaniej!


ZAKUPY INTERNETOWE - Postaw na lidera

Alleceny to największa w Polsce porównywarka cen artykułów spożywczych i środków chemicznych. Tylko tutaj możesz porównać ceny produktów w sklepach internetowych. Dzięki nam kupujesz najtaniej, z dostawą do domu, po prostu bezproblemowo.

 

GAZETKI PROMOCYJNE - Zyskaj nawet kilkaset złotych miesięcznie

W naszym serwisie internetowym zebraliśmy ceny najpopularniejszych produktów ze sklepów w całej Polsce. Nareszcie możesz kupować mądrze, z korzyścią dla domowego budżetu. Możesz tworzyć listy zakupów, a serwis wyszuka sklep, w którym zapłacisz najmniej.

 

PORÓWNYWARKA PROMOCJI - Postaw na wiarygodność

W naszym serwisie porównujemy ceny produktów ze sklepów internetowych w całej Polsce. Dzięki nam masz dostęp do zawsze aktualnych i wiarygodnych informacji.

 

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW – Oszczędzaj czas i pieniądze

Polujesz na konkretny produkt? Nic prostszego, wpisz nazwę lub kategorię, serwis udostępni Ci aktualne oferty z Twojej okolicy.

Serwis Alleceny powstał z myślą o Tobie. Oszczędzaj swoje pieniądze i czas - zrób najtańsze zakupy bez wychodzenia z domu.

 

 

 


Aplikacja Gazetki Promocyjne od Alleceny.pl

Gazetki Promocyjne to całkowicie darmowa aplikacja prezentująca najnowsze gazetki i promocje z ponad 30 sieci handlowych w Polsce.

  • Pobierz z Google play
  • Pobierz w Windows Store
  • Dostępne w App Store