E Leclerc

E.Leclerc działa na Polskim rynku już od ponad 20-stu lat. Jednak gdy na początku lat 90. syn założyciela sieci, Michel Édouard Leclerc, przyjechał do Polski, znał ten kraj jedynie z opowiadań znajomych i filmów Andrzeja Wajdy. Zafascynowany entuzjazmem Polaków, zaprosił do współpracy 41 najzdolniejszych stażystów i wysłał ich na dwa lata do Francji, by zdobyli niezbędną wiedzę i doświadczenie. Od tego momentu rozpoczął się dynamiczny rozwój marki na polskim gruncie, co zaowocowało pierwszym sklepem na warszawskim Ursynowie w 1995 roku.

Jako pierwsza sieć hipermarketów w Polsce firma uruchomiła sprzedaż przez Internet poprzez sieć E.Leclerc on line, działającą w następujących miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie, Rzeszowie, Radomiu, Katowicach i Elblągu.

Przedpłata / przelew

Płatność przy odbiorze

Karta płatnicza

Zakupy na raty

Opłata za dostawę uzależniona jest od:

     - odległości od sklepu - koszt dostawy określany jest na podstawie podanego podczas rejestracji kodu pocztowego

     - wagi - w przypadku przekroczenia wagi o 40kg w dziale NAPOJE, za każde rozpoczęte 10kg naliczana jest opłata w wysokości 3zł. Opłata za wagę dotyczy wyłącznie asortymentu z działu NAPOJE.

Sklep Castorama w Twojej okolicy

Popularne produkty

Opinie klientów

4.7

na podstawie 12 opinii

Dodaj swoją opinię
 • Mika (Gdańsk)

  29.05.2015

  Z E Leclerc warto kupować online! ;-)

 • Aneta (Wrocław)

  15.05.2015

  Zakupy przez internet robimy wspólnie z mężem i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Sklep internetowy E Leclerc jest bardzo intuicyjny, poszczególne działy przejrzyste. Ceny niewygórowane, jeszcze nie zdarzyło się, żebyśmy otrzymali nieświeże produkty lub żeby w trakcie dostawy jakiś produkt uległ uszkodzeniu. Jeśli ktoś ma dużą rodzinę, a przy tym brakuje mu czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych, to sklep internetowy E Leclerc jest z pewnością właśnie dla niego.

 • Filip (Warszawa)

  11.05.2015

  W miarę niskie ceny, asortyment zróżnicowany. Co jakiś czas można upolować sporo fajnych promocji. Opcja "Ekspresowe zakupy" to bardzo dobry pomysł.

 • Mania (Lublin)

  27.04.2015

  Sklep na poziomie. Już kilka razy zamówiłam tu zakupy i za każdym razem byłam zadowolona. Ceny nie są zbyt wygórowane, towary starannie wyselekcjonowane. Krótki czas oczekiwania na dostawę. Wielki plus za marki własne E Leclerc.

 • Antek (Lublin)

  21.03.2015

  Warto skorzystać z usług tego sklepu.