E Leclerc

E Leclerc

Ocena 4.7/5

Dodaj ocenę

Opinie o sklepach E Leclerc:

 • Mika (Gdańsk) 29.05.2015
  Ocena: 5 / 5

  Z E Leclerc warto kupować online! ;-)

 • Aneta (Wrocław) 15.05.2015
  Ocena: 5 / 5

  Zakupy przez internet robimy wspólnie z mężem i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Sklep internetowy E Leclerc jest bardzo intuicyjny, poszczególne działy przejrzyste. Ceny niewygórowane, jeszcze nie zdarzyło się, żebyśmy otrzymali nieświeże produkty lub żeby w trakcie dostawy jakiś produkt uległ uszkodzeniu. Jeśli ktoś ma dużą rodzinę, a przy tym brakuje mu czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych, to sklep internetowy E Leclerc jest z pewnością właśnie dla niego.

 • Filip (Warszawa) 11.05.2015
  Ocena: 4 / 5

  W miarę niskie ceny, asortyment zróżnicowany. Co jakiś czas można upolować sporo fajnych promocji. Opcja "Ekspresowe zakupy" to bardzo dobry pomysł.

 • Mania (Lublin) 27.04.2015
  Ocena: 5 / 5

  Sklep na poziomie. Już kilka razy zamówiłam tu zakupy i za każdym razem byłam zadowolona. Ceny nie są zbyt wygórowane, towary starannie wyselekcjonowane. Krótki czas oczekiwania na dostawę. Wielki plus za marki własne E Leclerc.

 • Antek (Lublin) 21.03.2015
  Ocena: 5 / 5

  Warto skorzystać z usług tego sklepu.

 • Ziggy (Katowice) 27.02.2015
  Ocena: 4 / 5

  Przydałoby się więcej promocji, ale i tak ok.

 • Ania (Radom) 25.02.2015
  Ocena: 5 / 5

  Od kiedy wprowadzili możliwość robienia zakupów online nie wyobrażam już sobie kilkugodzinnych zakupów z rodziną w sklepie stacjonarnym. Teraz robię duże, kompleksowe zakupy raz w tygodniu - żywność, kosmetyki, chemię, pokarm dla zwierząt. Gdzie zapłaciłabym za nie taniej niż w Leclercu?

 • Fabian (Rzeszów) 11.01.2015
  Ocena: 5 / 5

  Zakupy w internetowym sklepie E Leclerc to czysta przyjemność. Smaczne wypieki i pieczywo, świeże mięso i warzywa, atrakcyjne promocje na chemię i artykuły przemysłowe. Bez kolejek, bez błądzenia po kilku sklepach i szukania wybranego towaru na półce. Te zakupy internetowe to super sprawa.

 • Mariusz (Gdańsk) 06.12.2014
  Ocena: 5 / 5

  Przede wszystkim tani sklep, a przy tym z szerokim asortymentem artykułów spożywczych. Do zakupów internetowych przekonały mnie produkty własne E. Leclerc i bardzo duży wybór win z różnych stron świata (pod tym względem E. Leclerc bije konkurencję na głowę!).

 • Wioletta (Wrocław) 18.11.2014
  Ocena: 4 / 5

  A ja, co ciekawe, kupuję w E.Leclercu głównie kosmetyki i środki czystości. Okazały się o wiele tańsze niż w zwykłych drogeriach. Koszty przesyłki są niewielkie, więc i tak mi się kalkuluje. W ich sklepie internetowym nie zamawiałam jeszcze mięsa/wędlin oraz warzyw i owoców, ale w rozważę to w przyszłości.

 • Gonia (Katowice) 18.09.2014
  Ocena: 4 / 5

  Niskie ceny, duży wybór, świeże produkty zawsze w najlepszej jakości. Polecam!

 • Michał (Warszawa) 31.07.2014
  Ocena: 5 / 5

  Do zakupu w tym sklepie skłonił mnie duży wybór produktów ekologicznych i bezglutenowych w konkurencyjnych cenach. Dzięki temu jestem stałym klientem E.Leclerc już od ponad pół roku. Polecam wszystkim ten sklep.