Tesco.pl

Serwis internetowy Tesco Ezakupy to wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Aktualnie, usługa realizowana jest z 27 sklepów w całej Polsce i posiada już ponad 100 tys. aktywnych klientów. Klienci Tesco mogą zamówić zakupy korzystając z komputera oraz smartfona. Mogą również zamówić dowóz zakupów do domu lub przyjechać po nie osobiście korzystając z usługi 'Zamów i Odbierz'.

W Tesco Ezakupy oferujemy niskie ceny jak w hipermarkecie, szeroki asortyment oraz wiele promocji. Naliczamy także punkty Clubcard. Korzyści płynące z zamawiania zakupów w Tesco on-line dostępne są teraz dla każdego w obszarze dostaw.

Przedpłata / przelew

Płatność przy odbiorze

Karta płatnicza

Zakupy na raty

Tesco Ezakupy dostarcza zakupy w: Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej, Krakowie, Katowicach, Chorzowie, Rudzie-Śląskiej, Knurowie, Mikołowie, Gdyni, Sopocie, Kielcach, Szczecinie, Bydgoszczy, Częstochowie, Tychach, Bytomiu, Rzeszowie, Wałbrzychu, Szczawnie-Zdroju, Jeleniej Górze, Świdnicy, Świebodzicach, Gdańsku, Zielonej Górze oraz w Rybniku.

Koszt dostawy: od 4,98 zł do 11,48
Cena zależy od terminu i miasta dostawy

Koszt pakowania w usłudze „Zamów i odbierz” : od 1 zł do 1,50

Sklep Lidl w Twojej okolicy

Popularne produkty

Opinie klientów

5

na podstawie 11 opinii

Dodaj swoją opinię
 • Ewka (Kalisz)

  29.05.2015

  Naprawdę wielka rewelacja! Sklep online to coś, co wychodzi na przeciw moim oczekiwaniom i potrzebom. Jest to bardzo wygodne dla osób zabieganych jak ja.

 • Przemek (Kraków)

  19.05.2015

  super super super! genialny sklep i asortyment :)

 • grzesiek (torun)

  07.04.2015

  wybierasz produkty, płacisz i prawie ze za chwile masz to wszystko u siebie w domu rewelacja!!

 • Filip (Kołobrzeg)

  11.03.2015

  Moja Mama jeszcze nie jest przekonana, chociaż robię wszystko, co mogę, żeby ją przekonać, bo dla mnie Tesco online to mega wygoda !!

 • Romek (Warszawa)

  11.03.2015

  Wystawiam troche nizsza ocene bo nie wszystko jeszcze jest w tym sklepie dograne wedlug mnie, ale mam nadzieje, ze niedługo już to się zmieni i będę mogl wystawić piatke :)