Informacje prasowe

Polska Rzeczpospolita Bezglutenowa

Z roku na rok coraz częściej sięgamy po produkty bezglutenowe, mocno rośnie liczba mężczyznzainteresowanych tą żywnością oraz znacznie tańsze oferty proponują sieci sklepów stacjonarnych- to pierwsze wnioski z analizy portalu Alleceny.pl, który przygotował raport podsumowujący preferencjezakupowe konsumentów decydujących się na dietę bezglutenową.

Rozwój serwisu Alleceny.pl

Alleceny.pl to serwis umożliwiający konsumentom porównanie cen produktów, które są aktualnie w promocji zarówno w sieciach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych. Do tej pory platforma skupiała się wyłącznie na produktach codziennego użytku tj. żywność, suplementy diety, chemia gospodarcza, alkohol i kosmetyki. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników oferta serwisu została poszerzona o tzw. promocje przemysłowe. Serwis porównuje obecnie ponad 400 tysięcy produktów z prawie 600 sklepów internetowych i 50 sieci handlowych, a liczba ta stale się powiększa.

Wyróżnienie "Perły Biznesu 2016" w kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2016

Szczecińska porównywarka cen Alleceny.pl została wyróżniona podczas 13 gali nagród gospodarczych Perły Biznesu 2016.

Czytaj skład poleca w serwisie Alleceny.pl!

Serwis Alleceny.pl podjął współpracę z portalem Czytaj Skład, który weryfikuje produkty spożywcze i kosmetyki pod kątem substancji dodatkowych.

Znak Jakości "Laur Eksperta" dla serwisu Alleceny.pl

Marka Alleceny.pl otrzymała prestiżowy Znak Jakości „Laur Eksperta” w ogólnopolskim konkursie i programie doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku.

Czas na kawę!

Rozpuszczalna, z ekspresu lub świeżo mielona - wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez kawy. Codzienny rytuał w pracy rozpoczyna się właśnie od espresso, kawy czarnej lub z mlekiem latte, bądź cappuccino. Nie może zabraknąć jej podczas spotkań ze znajomymi, w końcu najczęściej umawiając się na spotkanie pada pytanie: „kiedy idziemy na kawę”. Jaką kawę lubimy najbardziej i kto najczęściej sięga po ten kofeinowy przysmak? Portal Alleceny.pl sprawdził preferencje konsumenckie Polaków dotyczące kawy.

Kosmetyki chętniej kupujemy w sieci

Wraz z przyjściem wiosny i perspektywą zbliżającego się lata większość z nas zaczyna coraz częściej myśleć o przygotowaniach do sezonu wakacyjnego. Sklepy internetowe wzmacniają swoje oferty kosmetyków. Daje to konsumentom możliwość zakupu produktów, na co dzień niedostępnych w sklepach stacjonarnych, czy oszczędności, z uwagi na znaczne różnice w cenach. Portal Alleceny.pl, największa w Polsce porównywarka produktów spożywczych i chemii gospodarczej podsumował zachowania konsumentów w oparciu o zakupy produktów kosmetycznych w online.

Majówka. Polacy wrzucają na ruszt!

Przed nami długi majowy weekend, który tradycyjnie już większość Polaków spędzi grillując wraz z rodziną i przyjaciółmi. Jakie produkty najczęściej kupujemy na grilla, które sklepy przygotowały najciekawsze oferty na majowe grillowanie? Portal Alleceny.pl, największa w Polsce porównywarka cen produktów spożywczych, przygotował zestawienie, zawierające najważniejsze informacje dotyczące ofert sklepów przygotowanych na majówkę i rozpoczęcie sezonu grillowego.

Alleceny.pl dołączyło do Shopgold! - informacja prasowa

W najnowszej aktualizacji oprogramowania sklepów internetowych dostarczanych przez Shopgold dodano integrację z Alleceny.pl - największą w Polsce porównywarką cen żywności i alkoholi. Integracja wiąże się z preferencyjnymi warunkami rozpoczęcia współpracy.

Wiosna na talerzu! - informacja prasowa

Polacy coraz chętniej sięgają po ekologiczne produkty. Częściej sprawdzamy ich składy
i producentów, wybieramy żywność typu fit i produkowaną zgodnie z określonymi standardami. Co ciekawe, rośnie ilość mężczyzn, którzy dbają o jakość jedzenia, ale… konsekwencji starcza nam jedynie do lata. Portal Alleceny.pl, największa w Polsce porównywarka produktów spożywczych podsumowała zachowania konsumentów oraz oferty sklepów oferujących żywność ekologiczną.

Wydajemy 500 zł na dziecko

[Raport #wiemygdzienajtaniej]

Polski rodzic chętnie porównuje ceny i kupuje produkty dla dzieci w sieci. Rośnie liczba rodziców korzystających porównywarek i wyszukiwarek promocji. Potwierdza to portal Alleceny.pl, który od kilku miesięcy obserwuje znacznie zwiększony ruch wokół promocji na produkty dziecięce.

Polska na zakupach – Wielkanoc 2016

[Raport #wiemygdzienajtaniej]

Kilka tysięcy produktów w „świątecznej” promocji, kilkadziesiąt gazetek, tłumy w sklepach

i uginające się od mazurków półki sklepowe… a klientów i tak najbardziej interesuje cena: wódki. Poniżej Wielkanoc w pigułce – raport od Alleceny.pl, czyli co nas czeka w sklepach w najbliższym czasie.


Toast w promocji - raport Alleceny.pl

Toast w promocji

 

W niektórych sklepach po świętach nie ma już śladu, większość świątecznych artykułów jest już wyprzedana lub ma znacznie obniżone ceny a na półki wkraczają … alkohole: to znak, że Polacy przygotowują się do sylwestrowej zabawy.

 

 

Portal Alleceny.pl (największa w Polsce porównywarka cen produktów spożywczych)  przygotował Alkoraport – zestawienie najważniejszych informacji dotyczących alkoholi w ofertach grudniowych z blisko 30-tu największych sieci sklepów spożywczych w kraju.

Wiemy gdzie najtaniej - informacja prasowa

Do Wigilii pozostały tylko 3 dni, więc najbliższy czas to ostatni dzwonek na świąteczne zakupy. Do zakupowego koszyka wkładajmy tylko te niezbędne produkty – w świątecznym pośpiechu łatwo o pochopne decyzje i nieprzemyślane zakupy. 

Mobilny pomocnik zakupowy - informacja prasowa

Święta i po świętach też – jak kupować by nie zwariować?

Polacy szykują się na Święta Bożego Narodzenia, półki sklepowe uginają się od promocyjnych ofert, a konsumenci walczą, aby nie przekroczyć ustalonego wcześniej poziomu wydatków. Przed nami ostatnie godziny świątecznego szału zakupów.  Jak nie zrujnować budżetu w grudniu? Okazuje się, że są proste i co ważne, bezpłatne sposoby.

Media o nas