Brak opinii

Tesco.pl

Serwis internetowy Tesco Ezakupy to wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Aktualnie, usługa realizowana jest z 27 sklepów w całej Polsce i posiada już ponad 100 tys. aktywnych klientów. Klienci Tesco mogą zamówić zakupy korzystając z komputera oraz smartfona. Mogą również zamówić dowóz zakupów do domu lub przyjechać po nie osobiście korzystając z usługi 'Zamów i Odbierz'.

W Tesco Ezakupy oferujemy niskie ceny jak w hipermarkecie, szeroki asortyment oraz wiele promocji. Naliczamy także punkty Clubcard. Korzyści płynące z zamawiania zakupów w Tesco on-line dostępne są teraz dla każdego w obszarze dostaw.

  • Przedpłata / przelew
  • Płatność przy odbiorze
  • Karta płatnicza
  • Zakupy na raty
Tesco Ezakupy dostarcza zakupy w: Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej, Krakowie, Katowicach, Chorzowie, Rudzie-Śląskiej, Knurowie, Mikołowie, Gdyni, Sopocie, Kielcach, Szczecinie, Bydgoszczy, Częstochowie, Tychach, Bytomiu, Rzeszowie, Wałbrzychu, Szczawnie-Zdroju, Jeleniej Górze, Świdnicy, Świebodzicach, Gdańsku, Zielonej Górze oraz w Rybniku.

Koszt dostawy: od 4,98 zł do 11,48
Cena zależy od terminu i miasta dostawy

Koszt pakowania w usłudze „Zamów i odbierz” : od 1 zł do 1,50

Opinie klientów

0
na podstawie 0 opinii