• Syoss _permanent coloration farba do włosów trwale koloryzująca 3-89 bronze coffee - Foto

Zdjęcia produktu

Koloryzacja włosów

_permanent coloration farba do włosów trwale koloryzująca 3-89 bronze coffee (Syoss)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Koloryzacja włosów
  • Marka: Syoss
  • Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Syoss Color Metallic Collection, 1 szt., Trwała koloryzacja dla kobiet, Chcesz uzyskać długookresowy kolor pełen blasku, zakryć siwiznę albo w pełni zmienićswych włosów? Trwała farba do włosów...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: Brak produktu Oferta przygotowane przez sklep: Przejdź do sklepu Podobne produkty

W celu zaprezentowania znakomitej ceny została sprawdzona baza setek sklepów i hurtowni on-line. Bardzo nam przykro, ale ani jeden z partnerów na tę chwilę nie ma na stanie produktu Syoss _permanent coloration farba do włosów trwale koloryzująca 3-89 bronze coffee. Stany magazynowe w kategorii Koloryzacja włosów są uaktualniane z kilkuminutowym opóźnieniem, zapraszamy za kilka minut.

Pełny opis Syoss _permanent coloration farba do włosów trwale koloryzująca 3-89 bronze coffee

Syoss Color Metallic Collection, 1 szt., Trwała koloryzacja dla kobiet, Chcesz uzyskać długookresowy odcień pełen blasku, zakryć siwiznę lub w całości zmienićswych włosów? Trwała farba do włosów Syoss Color Metallic Collection zapewni Ci wymarzony efekt.

Nadaje włosom intensywny odcień, a także połysk, a w odróżnieniu od semi-permanentnych farb, płukanek i szamponów tonujących nie wymywa się, ani nie blaknie, więc rewelacyjnie farbowane włosy wytrzymają przez długie tygodnie.

Skład zawierający pigmenty przenika głęboko do włókien włosów, dzięki czemu gwarantuje długofalowy efekt kolorystyczny, powolne wymywanie i wspaniałe krycie na przykład siwizny. Jeśli Twoim celem jest ujednolicenie naturalnego koloru włosów lub całkowita jego zmiana, ta permanentna farba na pewno Cię nie zawiedzie.

właściwości: nieskomplikowana i szybka aplikacja w domowym zaciszu efekt ton w ton kolor pozostaje długo spektakularny i intensywny pokrywa siwe włosy ma długofalowy efekt Sposób użycia: Stosuj zgodnie z instrukcją w opakowaniu.

Parametry produktu

Kategoria

Koloryzacja włosów

Producent

Syoss

Postać

Farba

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli udało Ci się skorzystać z proponowanego produktu Syoss _permanent coloration farba do włosów trwale koloryzująca 3-89 bronze coffee podziel się z nami swoją subiektywną recenzją i opinią. Napisz czy relacja jakość / cena jest satysfakcjonująca, jakie są Twoje odczucia z użytkowania oraz czy możesz polecić produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Syoss _permanent coloration farba do włosów trwale koloryzująca 3-89 bronze coffee nabędziesz w sklepch

Przy wyborze sklepu, gdzie dokonasz zakupu Syoss _permanent coloration farba do włosów trwale koloryzująca 3-89 bronze coffee koniecznie weź pod uwagę recenzje danej firmy, a także dodaj ewentualny koszt dostawy. Wszelkie szczegółowe zapytania, które dotyczą produktu powinny być kierowane prosto do sklepu lub producenta Syoss.