• Chantal Prosalon Soft&Silky nawilżający szampon do włosów 375 ml - Galeria

Zdjęcia produktu

Mycie włosów

Prosalon Soft&Silky nawilżający szampon do włosów 375 ml (Chantal)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Mycie włosów
  • Marka: Chantal
  • Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

fachowy szampon asygnowany do pielęgnacji włosów przesuszonych i kruchych. Formuła gromadzi nowatorski hydro complex 72h, który zagwarantuje natychmiastowe i głębokie nawilżenie włosów, a także...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: Brak produktu Oferta przygotowane przez sklep: Przejdź do sklepu Podobne produkty

Aby zaprezentować Państwu konkurencyjną cenę został sprawdzony koszyk kilkuset hurtowni i sklepów internetowych. Niestety, ale ani jeden z partnerów w tym momencie nie ma na stanie produktu Chantal Prosalon Soft&Silky nawilżający szampon do włosów 375 ml. Asortyment jest aktualizowany w czasie rzeczywistym, zapraszamy za kilka minut.

Pełny opis Chantal Prosalon Soft&Silky nawilżający szampon do włosów 375 ml

profesjonalny szampon dedykowany do pielęgnacji włosów przesuszonych i kruchych. Formuła zawiera nowatorski hydro complex 72h, który gwarantuje natychmiastowe i głębokie nawilżenie włosów oraz skóry głowy. Udoskonala sprężystość włosów. Przywraca równowagę...

Parametry produktu

Kategoria

Mycie włosów

Producent

Chantal

Pojemność

375 ml

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeżeli udało Ci się korzystać z oferowanego Chantal Prosalon Soft&Silky nawilżający szampon do włosów 375 ml prześlij nam swoją recenzję lub opinię. Poinformuj innych czy stosunek cena / jakość jest zadowalająca, jakie są Twoje odczucia z użytkowania, a także czy jesteś zadowolony z transakcji.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Chantal Prosalon Soft&Silky nawilżający szampon do włosów 375 ml nabędziesz w sklepch

Przy wyborze sklepu, gdzie nabędziesz Chantal Prosalon Soft&Silky nawilżający szampon do włosów 375 ml koniecznie uwzględnij opinie danej firmy, oraz dolicz koszt wysyłki. Jakiekolwiek szczegółowe zapytania, które dotyczą produktu kieruj prosto do sklepu lub producenta Chantal.