• Chantal Prosalon Artplex odbudowujący szampon do słowów 400 ml - Fotografia

Zdjęcia produktu

Mycie włosów

Prosalon Artplex odbudowujący szampon do słowów 400 ml (Chantal)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Mycie włosów
  • Marka: Chantal
  • Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

fachowy artykuł z linii artPlex, dedykowany po pielęgnacji włosów zniszczonych koloryzacją, rozjaśnianiem, prostowaniem, a także narażonych na działanie wysokiej temperatury i promieniowania UV....

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: Brak produktu Oferta przygotowane przez sklep: Przejdź do sklepu Podobne produkty

By dostarczyć Państwu świetną cenę został sprawdzony koszyk wielu sklepów i hurtowni internetowych. Niestety, ale ani jeden z partnerów nie posiada na stanie w tym momencie produktu Chantal Prosalon Artplex odbudowujący szampon do słowów 400 ml. Stany magazynowe w kategorii Mycie włosów są uaktualniane real-time, zapraszamy później.

Pełny opis Chantal Prosalon Artplex odbudowujący szampon do słowów 400 ml

mistrzowski produkt z linii artPlex, dedykowany po pielęgnacji włosów zniszczonych koloryzacją, rozjaśnianiem, prostowaniem oraz narażonych na działanie wysokiej temperatury i promieniowania UV. Skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy. Formuła oparta na Bond Renovate System...

Parametry produktu

Kategoria

Mycie włosów

Producent

Chantal

Pojemność

400 ml

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli tylko udało Ci się korzystać z proponowanego produktu Chantal Prosalon Artplex odbudowujący szampon do słowów 400 ml podziel się z użytkownikami swoją subiektywną recenzją lub opinią. Napisz innym czy relacja cena / jakość jest na satysfakcjonującym poziomie, jakie są Twoje odczucia z użytkowania oraz czy nie żałujesz zakupu produktu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Chantal Prosalon Artplex odbudowujący szampon do słowów 400 ml nabędziesz w sklepch

Przy wyborze sklepu, w którym nabędziesz Chantal Prosalon Artplex odbudowujący szampon do słowów 400 ml koniecznie weź pod uwagę ocenę firmy, a także dodaj cenę ewentualnej dostawy. Jakiekolwiek szczegółowe zapytania dotyczące produktu adresuj prosto do sklepu lub producenta Chantal.