• Chantal Prosalon Thick & Full wzmacniający szampon do włosów 375 ml - Galeria produktu

Zdjęcia produktu

Mycie włosów

Prosalon Thick & Full wzmacniający szampon do włosów 375 ml (Chantal)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Mycie włosów
  • Marka: Chantal
  • Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

fachowy szampon dedykowany do pielęgnacji włosów cienkich. Sprawnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Formuła towaru będąca połączeniem biotyny i roślinnej keratyny wzmacnia strukturę włosa, dzięki...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: Brak produktu Oferta przygotowane przez sklep: Przejdź do sklepu Podobne produkty

W celu zaprezentowania najlepszej ceny została przejrzana baza kilkuset hurtowni oraz sklepów online. Niestety, ale ani jeden z partnerów nie posiada na stanie w tym momencie produktu Chantal Prosalon Thick & Full wzmacniający szampon do włosów 375 ml. Asortyment jest uaktualniany z kilkuminutowym opóźnieniem, zapraszamy za jakiś czas.

Pełny opis Chantal Prosalon Thick & Full wzmacniający szampon do włosów 375 ml

mistrzowski szampon dedykowany do pielęgnacji włosów cienkich. Wydajnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Formuła artykułu będąca połączeniem biotyny i roślinnej keratyny wzmacnia strukturę włosa, dzięki czemu staje się on grubszy, mocniejszy i bardziej wytrzymały...

Parametry produktu

Kategoria

Mycie włosów

Producent

Chantal

Pojemność

375 ml

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli udało Ci się korzystać z proponowanego produktu Chantal Prosalon Thick & Full wzmacniający szampon do włosów 375 ml podziel się z użytkownikami swoją subiektywną opinią. Napisz innym czy relacja ceny do jakości jest dla Ciebie satysfakcjonująca, jakie są Twoje wrażenia z użytkowania oraz czy możesz zarekomendować produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Chantal Prosalon Thick & Full wzmacniający szampon do włosów 375 ml nabędziesz w sklepch

Przy typowaniu sklepu, w którym nabędziesz Chantal Prosalon Thick & Full wzmacniający szampon do włosów 375 ml koniecznie weź pod uwagę opinię danej firmy, a także dolicz koszt wysyłki i dostawy. Jeśli masz szczegółowe pytania, które dotyczą produktu - adresuj je wprost do producenta Chantal lub sklepu.