• Chantal _Prosalon szampon wzmacniający z kolagenem do włosów osłabionych 1 l - Galeria

Zdjęcia produktu

Mycie włosów

_Prosalon szampon wzmacniający z kolagenem do włosów osłabionych 1 l (Chantal)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Mycie włosów
  • Marka: Chantal
  • Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

mistrzowski szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów cienkich i osłabionych. Nowoczesna receptura skrupulatnie oczyszcza skórę głowy i włosy nie powodując podrażnień. Główny komponent aktywny –...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: Brak produktu Oferta przygotowane przez sklep: Przejdź do sklepu Podobne produkty

Aby dostarczyć Ci najbardziej konkurencyjną cenę została przeszukana baza ogromnej ilości sklepów online. Niestety, ale ani jeden z partnerów nie ma w magazynie w tym momencie produktu Chantal _Prosalon szampon wzmacniający z kolagenem do włosów osłabionych 1 l. Asortyment w dziale Mycie włosów jest uaktualniany real-time, zapraszamy za kilka minut.

Pełny opis Chantal _Prosalon szampon wzmacniający z kolagenem do włosów osłabionych 1 l

fachowy szampon asygnowany do pielęgnacji włosów cienkich i osłabionych. Postępowa receptura skrupulatnie oczyszcza skórę głowy i włosy nie powodując podrażnień. Główny komponent aktywny – kolagen – ma silne atrybuty wzmacniające, ujędrniające oraz...

Parametry produktu

Kategoria

Mycie włosów

Producent

Chantal

Rodzaj włosów

Cienkie i delikatne

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeżeli tylko miałeś szansę korzystać z proponowanego Chantal _Prosalon szampon wzmacniający z kolagenem do włosów osłabionych 1 l wyślij swoją subiektywną opinię i ocenę. Powiedz czy stosunek ceny do jakości jest dla Ciebie na satysfakcjonującym poziomie, jakie są Twoje odczucia z użytkowania, a także czy nie żałujesz zakupu produktu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Chantal _Prosalon szampon wzmacniający z kolagenem do włosów osłabionych 1 l nabędziesz w sklepch

Podczas wyboru sklepu, w którym kupisz Chantal _Prosalon szampon wzmacniający z kolagenem do włosów osłabionych 1 l zapoznaj się z recenzjami danej firmy, oraz dodaj cenę ewentualnej wysyłki. Jeżeli masz szczegółowe zapytania dotyczące produktu - kieruj je bezpośrednio do sklepu lub producenta Chantal.