• Profesional cosmetics hair.lizz 1 deep cleansing shampoo szampon głęboko oczyszczający - Foto produktu

Zdjęcia produktu

Mycie włosów

Hair.lizz 1 deep cleansing shampoo szampon głęboko oczyszczający (Profesional Cosmetics)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Mycie włosów
  • Marka: Profesional Cosmetics
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Szampon głęboko oczyszczający Profesional Cosmetics Hair.Liz Deep Cleansing Shampoo, który przygotowuje włosy do zabiegu Hair.Lizz Hair Smoothing (keratynowe prostowanie włosów rodzaju...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 82,00 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep MadRic.pl Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

Aby zaprezentować Ci najbardziej konkurencyjną cenę zostało przejrzane zestawienie wielu hurtowni i sklepów online. Końcowym rezultatem wykonanych zestawień było znalezienie 1 ofert. Najkorzystniejszą z nich jest oferta w sklepie online MadRic.pl, w którym da się nabyć Profesional cosmetics hair.lizz 1 deep cleansing shampoo szampon głęboko oczyszczający w świetnej cenie 82,00. Zaprezentowaną cenę najprawdopodobniej trzeba skorygować o koszty doręczenia.

Pełny opis Profesional cosmetics hair.lizz 1 deep cleansing shampoo szampon głęboko oczyszczający

Szampon głęboko oczyszczający Profesional Cosmetics Hair.Liz Deep Cleansing Shampoo, który przygotowuje włosy do zabiegu Hair.Lizz Hair Smoothing (keratynowe prostowanie włosów typu brazylijskiego). Szampon Profesional Cosmetics Hair.Liz Deep Cleansing Shampoo głęboko myje, odżywia i nawilża włosy. Jego delikatna i zrównoważona formuła bez parabenów została wzbogacona o kwas hialuronowy, który wychwytuje wilgoć zachowując jednocześnie słuszny poziom nawilżenia. Wypełnia włosy i zwiększa ich nawilżenie o 51% po 4 godzinach (testowane klinicznie). Dzięki czemu przeciwdziała starzeniu i przesuszaniu włosów, które jest odpowiedzialne za ich pękanie i puszenie się. Zawarta w Profesional Cosmetics Hair.Liz Deep Cleansing Shampoo keratyna wnika w strukturę włosa naprawiając jego strukturę i pozostawiając ją miękką i błyszczącą. Dodatkowa zawartość pantenolu pochodzącego z prowitaminy B5 nawilża, obniża rozdwojenie końcówek i dodaje włosom blasku.

1000 ml

Parametry produktu

Kategoria

Mycie włosów

Producent

Profesional Cosmetics

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli tylko udało Ci się korzystać z pokazywanego produktu Profesional cosmetics hair.lizz 1 deep cleansing shampoo szampon głęboko oczyszczający prześlij do nas swoją subiektywną opinię i recenzję. Wskaż czy relacja cena / jakość jest na satysfakcjonującym poziomie, jakie są Twoje wrażenia z użytkowania oraz czy nie żałujesz zakupu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Profesional cosmetics hair.lizz 1 deep cleansing shampoo szampon głęboko oczyszczający nabędziesz w sklepch

Przed wyborem sklepu, gdzie dokonasz zakupu Profesional cosmetics hair.lizz 1 deep cleansing shampoo szampon głęboko oczyszczający uwzględnij recenzje danej firmy, oraz dolicz koszt wysyłki. Jakiekolwiek szczegółowe zapytania, które dotyczą specyfikacji produktu powinny być adresowane prosto do producenta Profesional Cosmetics lub sklepu.

Profesional Cosmetics HAIR.LIZZ 1 DEEP CLEANSING SHAMPOO Szampon głęboko oczyszczający (sklep MadRic.pl)

Profesional cosmetics hair.lizz 1 deep cleansing shampoo szampon głęboko oczyszczający
Sklep MadRic.pl
82,00 zł
Przejdź do sklepu