• Profesional cosmetics blondest anti-yellow conditioner odżywka do włosów blond przeciw zażółceniom - Zdjęcie

Zdjęcia produktu

Odżywianie włosów

Blondest anti-yellow conditioner odżywka do włosów blond przeciw zażółceniom (Profesional Cosmetics)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Odżywianie włosów
  • Marka: Profesional Cosmetics
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Odżywka Profesional Cosmetics Bondest Anti-Yelow Conditioner, który wzmacnia i nawilża włosy, neutralizując odcienie żółtawego i pomarańczowego w naturalnych blond lub rozjaśnionych włosach....

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 49,50 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep MadRic.pl Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

By zaoferować Państwu dobrą cenę przejrzeliśmy bazę ogromnej ilości ogromnej ilości hurtowni oraz sklepów online. Efektem końcowym przeprowadzonych zestawień jest odnalezienie 1 ofert. Najkorzystniejszą z nich jest oferta w sklepie online MadRic.pl, gdzie możesz zamówić Profesional cosmetics blondest anti-yellow conditioner odżywka do włosów blond przeciw zażółceniom w super cenie 49,50. Do wyświetlonej ceny najprawdopodobniej trzeba dodać koszty dostawy.

Pełny opis Profesional cosmetics blondest anti-yellow conditioner odżywka do włosów blond przeciw zażółceniom

Odżywka Profesional Cosmetics Bondest Anti-Yelow Conditioner, który wzmacnia i nawilża włosy, neutralizując odcienie żółtawego i pomarańczowego w naturalnych blond albo rozjaśnionych włosach. Profesional Cosmetics Bondest Anti-Yelow Conditioner, zawiera ochronę przed promieniami UV, by zachować odcień włosów, Panthenol, który jest pochodną prowitaminy B5, która nawilża, zniża rozdwojone końcówki i nadaje , a także dobroczynne białko grochu.

300 ml

Parametry produktu

Kategoria

Odżywianie włosów

Producent

Profesional Cosmetics

Postać

Odżywka

Rodzaj włosów

Blond i siwe

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeżeli udało Ci się skorzystać z produktu Profesional cosmetics blondest anti-yellow conditioner odżywka do włosów blond przeciw zażółceniom podziel się z odwiedzającymi swoją subiektywną opinią i recenzją. Napisz czy relacja jakość / cena jest dobra, jakie są Twoje z korzystania, a także czy rekomendujesz produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Profesional cosmetics blondest anti-yellow conditioner odżywka do włosów blond przeciw zażółceniom nabędziesz w sklepch

Przed wytypowaniem miejsca, w którym kupisz Profesional cosmetics blondest anti-yellow conditioner odżywka do włosów blond przeciw zażółceniom obowiązkowo uwzględnij opinię firmy, oraz dodaj ewentualny koszt wysyłki i dostawy. Jakiekolwiek szczegółowe zapytania dotyczące produktu adresuj prosto do sklepu lub producenta Profesional Cosmetics.

Profesional Cosmetics BLONDEST ANTI-YELLOW CONDITIONER Odżywka do włosów blond przeciw zażółceniom (sklep MadRic.pl)

Profesional cosmetics blondest anti-yellow conditioner odżywka do włosów blond przeciw zażółceniom
Sklep MadRic.pl
49,50 zł
Przejdź do sklepu