• Semilac, frezarka do paznokci 65W (5901867979674) - Fotografia produktu

Zdjęcia produktu

Pilniki i polerki do paznokci

Frezarka do paznokci 65W (Semilac)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Pilniki i polerki do paznokci
  • Marka: Semilac
  • Numer EAN/GTIN: 5901867979674
  • Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

 SEMILAC - FREZARKA 65W Frezarka do paznokci Frezarka Semilac to mistrzowskie urządzenie kosmetyczne, które ma za zadanie ułatwić i usprawnić, a w efekcie przyspieszyć pracę stylistki paznokci. Do...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: Brak produktu Oferta przygotowane przez sklep: Przejdź do sklepu Podobne produkty

W celu zaoferowania najlepszej ceny został przejrzany wachlarz setek hurtowni oraz sklepów on-line. Bardzo nam przykro, ale żaden partner nie oferuje w tej chwili produktu Semilac, frezarka do paznokci 65W (5901867979674). Oferty są aktualizowane real-time, zapraszamy za kilka minut.

Pełny opis Semilac, frezarka do paznokci 65W (5901867979674)

 SEMILAC - FREZARKA 65W Frezarka do paznokci Frezarka Semilac to fachowe urządzenie kosmetyczne, które ma za zadanie ułatwić i usprawnić, a w rezultacie przyspieszyć pracę stylistki paznokci. Do zestawu z frezarką załączone są trzy frezy (o średnicy: 1 mm, 2 mm i 3 mm), które służą do delikatnego opracowania płytki paznokcia oraz nośnik na nakładkę ścierną (9 mm), którą opracowujemy wały okołopaznokciowe.

KOLOR: czarny ZASILANIE: sieciowe atrybuty Prosty system zamiany końcówek do frezowania. Wydajna i cicha praca pozbawiona drgań. Prędkość obrotów dostosowywana za pomocą pokrętła albo pedału. Cztery końcówki pozwalające na: wyrównywanie, nadawanie kształtu, polerowanie paznokci, usuwanie martwego naskórka, a także starych warstw żeli i tipsów z paznokci.

Urządzenie pozwala jeszcze na skrupulatne grawerowanie zdobień na stylizacjach. ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: Frezarka elektryczna Semilac (x1), Zasilacz z regulatorem prędkości (x1), pakiet frezów (x1), Pedał do regulacji szybkości (x1), komponenty zapasowe (x1).

dane technologicznE rozmiary: dł. 11,5 cm x szer. 15 cm x wys. 8 cm, Waga netto 1,386 kg, prędkość obrotowa: 0-35000 RPM, Napięcie wejściowe: 220-240 VAC, Napięcie wyjściowe: 30 VDC, Moc: 65 W (max). INSTRUKCJA OBSŁUGI Frezarka Semilac to fachowe urządzenie do opracowywania płytki paznokcia.

Jej właściwe i bezpieczne użytkowanie wymaga doświadczenia oraz wiedzy z zakresu realizowania stylizacji przy jej użyciu. W celu odpowiedniego używania frezarki i osiągnięcia najkorzystniejszych efektów, zalecamy użycie się do poniżej procedury.

1. Podłączamy kabel zasilacza do frezarki. Jeśli chcemy posługiwać się nożną częścią frezarki – w dodatku podłączamy pedał (wraz z jego kabelkiem). 2. Następnie podłączamy do frezarki rączkę. Później w jej końcówkę wkładamy wybrany frez i przekręcamy środek rączki w celu jego zabezpieczenia, stabilizacji i utrzymania frezu na wybranej wysokości.

3. Przy pomocy zasilacza podłączamy frezarkę do prądu. Wciskamy przycisk ON/OFF i wybieramy pokrętłem odpowiednią szybkość obrotów frezu (jeśli nie mamy podłączonej opcji nożnej – foot). W celu zmiany kierunku obrotu frezu należy przełączyć przycisk FWD/REV.

4. Frezarka jest gotowa do działania. Należy pamiętać,podczas opracowywania paznokci frez nie znajdował się prostopadle do płytki....

Parametry produktu

Kategoria

Pilniki i polerki do paznokci

Producent

Semilac

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli miałeś sposobność skorzystać z pokazywanego produktu Semilac, frezarka do paznokci 65W (5901867979674) podziel się z innymi oceną lub opinią. Napisz innym czy stosunek jakość / cena jest zadowalająca, jakie są Twoje odczucia ze stosowania oraz czy nie żałujesz zakupu produktu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Semilac, frezarka do paznokci 65W (5901867979674) nabędziesz w sklepch

Przy wyborze miejsca, w którym nabędziesz Semilac, frezarka do paznokci 65W (5901867979674) koniecznie zapoznaj się z opiniami danej firmy, a także dolicz koszt dostawy. Jeśli masz szczegółowe zapytania, które dotyczą specyfikacji produktu - adresuj je prosto do producenta Semilac lub sklepu.