• hair.lizz 3 finish moisturizing cream nawilżający krem do włosów marki Profesional cosmetics - Galeria produktu

Zdjęcia produktu

Pozostałe kosmetyki do włosów

Hair.lizz 3 finish moisturizing cream nawilżający krem do włosów (Profesional Cosmetics)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Pozostałe kosmetyki do włosów
  • Marka: Profesional Cosmetics
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Odżywczy krem nawilżający do włosów Profesional Cosmetics Hair.Liz Finish Moisturizing Cream, która uzupełnia zabieg wygładzając Hair.Lizz Hair Smoothing (keratynowe prostowanie włosów rodzaju...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 110,00 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep MadRic.pl Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

W celu dostarczenia świetnej ceny została przeszukana baza ogromnej ilości sklepów i hurtowni on-line. Końcowym wynikiem dokonanych zestawień jest wytypowanie 1 propozycji. Najkorzystniejszą z nich jest propozycja sklepu online MadRic.pl, gdzie masz możliwość zakupić hair.lizz 3 finish moisturizing cream nawilżający krem do włosów marki Profesional cosmetics w cenie 110,00. Do zaprezentowanej ceny należy prawdopodobnie dodać koszt dostawy.

Pełny opis hair.lizz 3 finish moisturizing cream nawilżający krem do włosów marki Profesional cosmetics

Odżywczy krem nawilżający do włosów Profesional Cosmetics Hair.Liz Finish Moisturizing Cream, która uzupełnia zabieg wygładzając Hair.Lizz Hair Smoothing (keratynowe prostowanie włosów typu brazylijskiego). W swym działaniu krem uszczelnia łuskę włosa, jednocześnie go odżywianiając i nadając lśnienie i objętość. Kem Profesional Cosmetics Hair.Liz Finish Moisturizing Cream jest bogata w komponenty odżywcze a jej formuła została wzbogacona o kwas hialuronowy, który wychwytuje wilgoć zachowując równocześnie optymalny poziom nawilżenia. Wypełnia włosy i zwiększa ich nawilżenie o 51% po 4 godzinach (testowane klinicznie). Dzięki temu przeciwdziała starzeniu i przesuszaniu włosów, które jest odpowiedzialne za ich pękanie i puszenie się. Zawarta w Profesional Cosmetics Hair.Liz Finish Moisturizing Cream keratyna wnika w strukturę włosa naprawiając jego strukturę i pozostawiając ją miękką i lśniącą. Dodatkowa zawartość pantenolu pochodzącego z prowitaminy B5 nawilża, obniża rozdwojenie końcówek i dodaje włosom blasku.

1000 ml

Parametry produktu

Kategoria

Pozostałe kosmetyki do włosów

Producent

Profesional Cosmetics

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli udało Ci się skorzystać z pokazywanego hair.lizz 3 finish moisturizing cream nawilżający krem do włosów marki Profesional cosmetics podziel się z innymi swoją opinią i recenzją. Napisz czy relacja cena / jakość jest dla Ciebie na satysfakcjonującym poziomie, jakie są Twoje z użytkowania, a także czy jesteś usatysfakcjonowany z zakupu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

hair.lizz 3 finish moisturizing cream nawilżający krem do włosów marki Profesional cosmetics nabędziesz w sklepch

Przy wyborze miejsca, gdzie dokonasz zakupu hair.lizz 3 finish moisturizing cream nawilżający krem do włosów marki Profesional cosmetics zapoznaj się z ocenami danej firmy, a także dolicz cenę dostawy. Wszelkie szczegółowe zapytania, które dotyczą produktu powinny być adresowane prosto do producenta Profesional Cosmetics lub sklepu.

Profesional Cosmetics HAIR.LIZZ 3 FINISH MOISTURIZING CREAM Nawilżający krem do włosów (sklep MadRic.pl)

hair.lizz 3 finish moisturizing cream nawilżający krem do włosów marki Profesional cosmetics
Sklep MadRic.pl
110,00 zł
Przejdź do sklepu