• 3 spray ochronno-wzmacniający do włosów 275 g marki Chantal - Zdjęcie 3 spray ochronno-wzmacniający do włosów 275 g marki Chantal

Zdjęcia produktu

Stylizacja włosów

3 spray ochronno-wzmacniający do włosów 275 g (Chantal)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Stylizacja włosów
  • Marka: Chantal
  • Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Delikatny spray ochronno-wzmacniający, do użycia na wilgotne albo suche włosy. Wzbogacony kwasem hialuronowym, który nawilża przesuszone i puszące się włosy i przeciwdziała utracie wilgoci w ciągu...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: Brak produktu Oferta przygotowane przez sklep: Przejdź do sklepu Podobne produkty

Aby dostarczyć Ci znakomitą cenę zostało przejrzane zestawienie ogromnej ilości hurtowni i sklepów on-line. Niestety, ale ani jeden z partnerów na tę chwilę nie oferuje produktu 3 spray ochronno-wzmacniający do włosów 275 g marki Chantal. Stany magazynowe w sekcji Stylizacja włosów są aktualizowane z kilkuminutowym opóźnieniem, zapraszamy później.

Pełny opis 3 spray ochronno-wzmacniający do włosów 275 g marki Chantal

Delikatny spray ochronno-wzmacniający, do zastosowania na wilgotne albo suche włosy. Wzbogacony kwasem hialuronowym, który nawilża przesuszone i puszące się włosy oraz przeciwdziała utracie wilgoci w ciągu dnia.

Dodatek oleju tsubaki wygładza łuskę włosa, intensywnie regeneruje...

Parametry produktu

Kategoria

Stylizacja włosów

Producent

Chantal

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeżeli tylko udało Ci się skorzystać z produktu 3 spray ochronno-wzmacniający do włosów 275 g marki Chantal podziel się z innymi swoją opinią lub oceną. Powiedz czy stosunek cena / jakość jest dla Ciebie dobra, jakie są Twoje z użytkowania, a także czy możesz polecić produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

3 spray ochronno-wzmacniający do włosów 275 g marki Chantal nabędziesz w sklepch

Przy wyborze miejsca, gdzie dokonasz zakupu 3 spray ochronno-wzmacniający do włosów 275 g marki Chantal uwzględnij oceny firmy, a także dodaj cenę dostawy. Jakiekolwiek szczegółowe pytania, które dotyczą specyfikacji produktu adresuj prosto do producenta Chantal lub sklepu.