• Angry beards Żel do golenia jack saloon - Fotografia Angry beards Żel do golenia jack saloon

Zdjęcia produktu

Kosmetyki do brody i wąsów

Żel do golenia jack saloon (Angry Beards)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Kosmetyki do brody i wąsów
  • Marka: Angry Beards
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

transparentny, niepieniący żel do golenia, który wyciągnie Cię z każdej sytuacji bez wyjścia. Dzięki żelowi i shavetcie po pańsku podgolisz kontury swej brody, bez nieplanowanych zacięć i...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 47,90 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep Angry Beards Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

Aby dostarczyć Ci najkorzystniejszą cenę został przeszukany zbiór setek sklepów internetowych. Efektem finalnym zrealizowanych analiz jest znalezienie 1 ofert. Najlepszą z nich jest propozycja w sklepie on-line Angry Beards, w którym masz możliwość kupić Angry beards Żel do golenia jack saloon w atrakcyjnej cenie 47,90. Do podanej ceny należy najprawdopodobniej dodać koszt wysyłki.

Pełny opis Angry beards Żel do golenia jack saloon

klarowny, niepieniący żel do golenia, który wyciągnie Cię z każdej sytuacji bez wyjścia. Dzięki żelowi i shavetcie po pańsku podgolisz kontury swej brody, bez nieplanowanych zacięć i niepotrzebnego drażnienia naskórka. A za wisienkę na torcie robi tu lekkie muśnięcie legendarnym zapachem Jack Saloon.

Parametry produktu

Kategoria

Kosmetyki do brody i wąsów

Producent

Angry Beards

Rodzaj

Żel

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli miałeś sposobność korzystać z prezentowanego Angry beards Żel do golenia jack saloon podziel się z odwiedzającymi swoją oceną lub opinią. Poinformuj czy relacja ceny do jakości jest dla Ciebie na satysfakcjonującym poziomie, jakie są Twoje odczucia z korzystania, a także czy polecasz produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Angry beards Żel do golenia jack saloon nabędziesz w sklepch

Podczas wyboru miejsca, w którym nabędziesz Angry beards Żel do golenia jack saloon obowiązkowo zapoznaj się z oceną danej firmy, a także dolicz ewentualny koszt dostawy. Jeśli masz szczegółowe zapytania dotyczące produktu - kieruj je wprost do producenta Angry Beards lub sklepu.

Żel do golenia Jack Saloon (sklep Angry Beards)

Angry beards Żel do golenia jack saloon
Sklep Angry Beards
47,90 zł
Przejdź do sklepu