• Profesional Cosmetics PCMAN BEARD WAX Wosk do pielęgnacji brody - Fotografia produktu

Zdjęcia produktu

Kosmetyki do brody i wąsów

PCMAN BEARD WAX Wosk do pielęgnacji brody (Profesional Cosmetics)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Kosmetyki do brody i wąsów
  • Marka: Profesional Cosmetics
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Miękki wosk Profesional PCMan Beard Wax do kontroli brody i wąsów. Stylizuje brodę i wąsy, utrzymując je za każdym razem lśniące, kontrolowane i pełne objętości. Profesional PCMan Beard Wax...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 42,00 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep MadRic.pl Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

W celu zaoferowania świetnej ceny zostało przeszukane zestawienie kilkuset sklepów oraz hurtowni internetowych. Rezultatem finalnym przeprowadzonych zestawień jest znalezienie 1 ofert. Najlepszą z nich jest propozycja sklepu internetowego MadRic.pl, w którym możesz zakupić Profesional Cosmetics PCMAN BEARD WAX Wosk do pielęgnacji brody w super cenie 42,00. Do przedstawionej ceny trzeba doliczyć koszt wysyłki.

Pełny opis Profesional Cosmetics PCMAN BEARD WAX Wosk do pielęgnacji brody

Miękki wosk Profesional PCMan Beard Wax do kontroli brody i wąsów. Stylizuje brodę i wąsy, utrzymując je za każdym razem lśniące, kontrolowane i pełne objętości. Profesional PCMan Beard Wax gromadzi w swoim składzie woski i oleje odżywiające, nawilżające i nadające naturalny połysk brodzie i wąsom: wosk pszczeli z pierwszego tłoczenia o właściwościach przeciwutleniających i nawilżających, który zmiękcza i nabłyszcza; wosk Carnauba uzyskany z liścia palmy Copernicia prunifera, który jest świetnym przeciwutleniaczem ze względu na zawartość kwasu cynamonowwgo i olej arganowy, bogaty w witaminę E, która odżywia włókno włosów, wspomagając ich odnowę komórkową. Ponadto nawilża i wzmacnia włosy, nadając im blask i rozciągliwość.

50 ml

Parametry produktu

Kategoria

Kosmetyki do brody i wąsów

Producent

Profesional Cosmetics

Rodzaj

Wosk

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeżeli miałeś szansę skorzystać z pokazywanego produktu Profesional Cosmetics PCMAN BEARD WAX Wosk do pielęgnacji brody prześlij nam opinię i ocenę. Poinformuj czy stosunek jakości do ceny jest dla Ciebie zadowalająca, jakie są Twoje odczucia z użytkowania, a także czy możesz polecić produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Profesional Cosmetics PCMAN BEARD WAX Wosk do pielęgnacji brody nabędziesz w sklepch

Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz zakupu Profesional Cosmetics PCMAN BEARD WAX Wosk do pielęgnacji brody koniecznie uwzględnij oceny firmy, a także dolicz koszt dostawy. Jeżeli masz bardziej szczegółowe zapytania dotyczące specyfikacji produktu - adresuj je prosto do sklepu lub producenta Profesional Cosmetics.

Profesional Cosmetics PCMAN BEARD WAX Wosk do pielęgnacji brody (sklep MadRic.pl)

Profesional Cosmetics PCMAN BEARD WAX Wosk do pielęgnacji brody
Sklep MadRic.pl
42,00 zł
Przejdź do sklepu