• Ölmühle Solling BIO Olej z awokado 100 ml - Fotografia produktu

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

BIO Olej z awokado 100 ml (Ölmühle Solling)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Marka: Ölmühle Solling
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

BIO Olej z awokado jest pysznym olejem o specyficznym smaku i naturalnej jakości. Wykonany jest z dojrzałych awokado, jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, lecz także witaminy A, D i E....

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 34,90 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep GymBeam Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

W celu zaprezentowania najlepszej ceny przejrzeliśmy kolekcję kilkuset kilkuset sklepów on-line. Rezultatem finalnym zakończonych analiz było wytypowanie 1 ofert. Najlepszą z nich jest oferta w sklepie internetowym GymBeam, gdzie możesz kupić Ölmühle Solling BIO Olej z awokado 100 ml w super cenie 34,90. Przedstawioną cenę najprawdopodobniej należy powiększyć o koszty dostawy.

Pełny opis Ölmühle Solling BIO Olej z awokado 100 ml

BIO Olej z awokado jest pysznym olejem o charakterystycznym smaku i ekologicznej jakości. Wykonany jest z dojrzałych awokado, jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, ale także witaminy A, D i E. Pasuje do wykorzystywania w kuchni, a równocześnie docenisz go w trakcie pielęgnacji skóry.

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Producent

Ölmühle Solling

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli miałeś szansę skorzystać z pokazywanego produktu Ölmühle Solling BIO Olej z awokado 100 ml podziel się z użytkownikami opinią i oceną. Wskaż czy relacja jakość / cena jest wystarczająca, jakie są Twoje wrażenia ze stosowania oraz czy jesteś zadowolony z produktu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Ölmühle Solling BIO Olej z awokado 100 ml nabędziesz w sklepch

Przed wyborem sklepu, gdzie nabędziesz Ölmühle Solling BIO Olej z awokado 100 ml koniecznie uwzględnij opinię danej firmy, oraz dodaj ewentualny koszt wysyłki. Wszelkie szczegółowe zapytania dotyczące specyfikacji produktu kieruj bezpośrednio do sklepu lub producenta Ölmühle Solling.

Ölmühle Solling BIO Olej z awokado 100 ml (sklep GymBeam)

Ölmühle Solling BIO Olej z awokado 100 ml
Sklep GymBeam
34,90 zł
Przejdź do sklepu