• Ölmühle Solling BIO Olej kokosowy MCT 250 ml - Galeria

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

BIO Olej kokosowy MCT 250 ml (Ölmühle Solling)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Marka: Ölmühle Solling
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

BIO Olej kokosowy MCT jest jednym z olejów, które mogą być stosunkowo ekspresowo przekształcone w energię w organizmie. Jest on istotnie popularny wśród entuzjastów diety low carb, paleo czy keto....

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 41,90 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep GymBeam Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

W celu zaprezentowania najkorzystniejszej ceny zostało sprawdzone zestawienie ogromnej ilości sklepów oraz hurtowni internetowych. Końcowym wynikiem wykonanych porównań jest odnalezienie 1 ofert. Najlepszą z nich jest propozycja sklepu internetowego GymBeam, gdzie można nabyć Ölmühle Solling BIO Olej kokosowy MCT 250 ml w cenie 41,90. Do zaprezentowanej ceny trzeba prawdopodobnie dodać koszt doręczenia.

Pełny opis Ölmühle Solling BIO Olej kokosowy MCT 250 ml

BIO Olej kokosowy MCT jest jednym z olejów, które mogą być stosunkowo szybko przekształcone w energię w organizmie. Jest on szczególnie lubiany wśród wielbicieli diety low carb, paleo czy keto. Nie ma smaku ani zapachu, więc możesz go dodać do każdego słodkiego albo pikantnego dania,zwiększyć zawartość tłuszczu.

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Producent

Ölmühle Solling

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeżeli udało Ci się skorzystać z produktu Ölmühle Solling BIO Olej kokosowy MCT 250 ml podziel się z innymi swoją opinią lub recenzją. Wskaż czy relacja jakości do ceny jest dla Ciebie satysfakcjonująca, jakie są Twoje odczucia z użytkowania, a także czy nie żałujesz zakupu produktu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Ölmühle Solling BIO Olej kokosowy MCT 250 ml nabędziesz w sklepch

Przed wytypowaniem sklepu, gdzie dokonasz zakupu Ölmühle Solling BIO Olej kokosowy MCT 250 ml uwzględnij opinię firmy, a także dolicz cenę ewentualnej wysyłki i dostawy. Jakiekolwiek szczegółowe pytania, które dotyczą specyfikacji produktu adresuj bezpośrednio do sklepu lub producenta Ölmühle Solling.

Ölmühle Solling BIO Olej kokosowy MCT 250 ml (sklep GymBeam)

Ölmühle Solling BIO Olej kokosowy MCT 250 ml
Sklep GymBeam
41,90 zł
Przejdź do sklepu