• Angry beards beard doping preparat na porost brody big d - 100 ml - Foto Angry beards beard doping preparat na porost brody big d - 100 ml

Zdjęcia produktu

Kosmetyki do brody i wąsów

Beard doping preparat na porost brody big d - 100 ml (Angry Beards)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Kosmetyki do brody i wąsów
  • Marka: Angry Beards
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Beard Doping już znasz. A co tam znasz: używasz go chyba do kąpieli, inaczej nie da się wyjaśnić zjawiska znikania hektolitrów tego specyfiku. Posiadając na uwadze takie zużycie opracowaliśmy nowe...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 249,90 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep Angry Beards Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

W celu dostarczenia najbardziej atrakcyjnej ceny sprawdziliśmy wachlarz wielu wielu hurtowni i sklepów on-line. Finalnym rezultatem dokonanych analiz było wytypowanie 1 ofert. Najlepszą z nich jest oferta sklepu Angry Beards, gdzie można zamówić Angry beards beard doping preparat na porost brody big d - 100 ml w bardzo dobrej cenie 249,90. Do podanej ceny prawdopodobnie należy doliczyć koszty doręczenia.

Pełny opis Angry beards beard doping preparat na porost brody big d - 100 ml

Beard Doping już znasz. A co tam znasz: używasz go chyba do kąpieli, inaczej nie da się wyjaśnić zjawiska znikania hektolitrów tego specyfiku. Posiadając na uwadze takie zużycie opracowaliśmy świeże cudo – prezentujemy Big D, 100 ml tego co najlepsze do wsparcia wzrostu.

PODSTAWOWE atrybuty konkretny czeski wyrób w maksymalnym opakowaniu Klinicznie potwierdzone działanie wspomagające porost włosa Diabelnie korzystne ukrwienie mieszków włosowych Szybszy porost włosów Buteleczka produkowana ze specjalnego fioletowego szkła z pompką airless SKŁAD: Beard Doping zawiera cały szereg składników nawilżających i odżywczych, spomiędzy których najważniejszy jest Diaminopyrimidine Oxide i to właśnie on czyni Doping Dopingiem.

użycie: Doping stosuj rano i wieczorem, najlepiej po prysznicu, kiedy to pory naskórka są jeszcze zwiększone, a skóra czysta. Jeśli tylko jest to realne warto skórę przed dopingowaniem obmyć, najlepiej ciepłą wodą z dodatkiem do czyszczenia twarzy.

W ten sposób pozbędziesz się ewentualnego natłuszczenia, ciepła woda przy okazji powiększy pory naskórka. Kto lubi traktować sprawy poważnie, może dołożyć jakiś tam peeling. Dzięki temu usunięte zostaną obumarłe komórki ułatwiając łatwiejsze przenikanie Dopingu do skóry.

Dla wzrostu włosa decydujące znaczenie ma regularność wykorzystania. Trzeba aplikować po 3-6 naciśnięć na pomkę bezpośrednio w stronę skóry, a następnie rozetrzeć palcami. Jedno wytryśnięcie aplikuje 0,1 ml Dopingu, to znaczy, że buteleczka umożliwi +/- 1 000 wytrysków.

nawet jeśli się zdecydujesz na 12 naciśnięć na pompkę dziennie (6 rano, 6 wieczorem), buteleczka starczy na 83 dni. Jeśli w końcu pompka przestanie powodować wytryśnięcie, można do niej wpuścić parę kropelek wody i wymieszać.

Wówczas wykorzystasz Doping do ostatka. Jeśli chciałbyś wspierać porost jeszcze bardziej, może aplikować aż 5*dziennie. W tym wypadku można ograniczyć wielkość każdorazowej dawki Dopingu. Po prostu lepiej jest robić to częściej w mniejszych dawkach.

Parametry produktu

Kategoria

Kosmetyki do brody i wąsów

Producent

Angry Beards

Pojemność

100 ml

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli tylko udało Ci się korzystać z prezentowanego produktu Angry beards beard doping preparat na porost brody big d - 100 ml podziel się z odwiedzającymi opinią lub recenzją. Poinformuj czy relacja jakości do ceny jest dla Ciebie zadowalająca, jakie są Twoje ze stosowania oraz czy polecasz produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Angry beards beard doping preparat na porost brody big d - 100 ml nabędziesz w sklepch

Przy wyborze sklepu, w którym nabędziesz Angry beards beard doping preparat na porost brody big d - 100 ml zapoznaj się z oceną danej firmy, oraz dolicz koszt wysyłki. Jeśli masz bardziej szczegółowe pytania, które dotyczą specyfikacji produktu - adresuj je bezpośrednio do sklepu lub producenta Angry Beards.

Angry Beards Beard Doping Preparat na porost brody Big D - 100 ml (sklep Angry Beards)

Angry beards beard doping preparat na porost brody big d - 100 ml
Sklep Angry Beards
249,90 zł
Przejdź do sklepu