• Ocet ryżowy 500 ml 1 szt. - Galeria

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

Ocet ryżowy 500 ml 1 szt

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

komponenty: woda, ryż 30 % Ocet ryżowy to artykuł, bez którego trudno sobie wyobrazić kuchnię azjatycką. Jak sama nazwa wskazuje otrzymywany jest on na bazie ryżu, dzięki czemu wyraźnie...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 9,60 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep BadaPak.pl Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

W celu zaprezentowania najkorzystniejszej ceny przejrzeliśmy kolekcję setek setek hurtowni oraz sklepów on-line. Wynikiem końcowym wykonanych zestawień jest odnalezienie 1 propozycji. Najlepszą z nich jest oferta sklepu internetowego BadaPak.pl, w którym da się zamówić Ocet ryżowy 500 ml 1 szt. w bardzo dobrej cenie 9,60. Do podanej ceny trzeba prawdopodobnie dodać koszt doręczenia.

Pełny opis Ocet ryżowy 500 ml 1 szt.

elementy: woda, ryż 30 %

Ocet ryżowy to artykuł, bez którego trudno sobie wyobrazić kuchnię azjatycką. Jak sama nazwa wskazuje otrzymywany jest on na bazie ryżu, dzięki temu wyraźnie delikatniejszy smak klasyczne octy europejskie (winny czy balsamiczny). To podstawa do przygotowania klasycznych azjatyckich dań słodko-kwaśnych, nieodłączny komponent sushi, lecz także dodatek do jarzyn, ryb, owoców morza czy duszonych mięs.

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeżeli udało Ci się korzystać z prezentowanego produktu Ocet ryżowy 500 ml 1 szt. podziel się z odwiedzającymi opinią. Poinformuj czy stosunek cena / jakość jest wystarczająca, jakie są Twoje odczucia z użytkowania oraz czy nie żałujesz zakupu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Ocet ryżowy 500 ml 1 szt. nabędziesz w sklepch

Podczas wyboru sklepu, w którym kupisz Ocet ryżowy 500 ml 1 szt. obowiązkowo weź pod uwagę ocenę danej firmy, oraz dodaj koszt wysyłki i dostawy. Jeżeli masz bardziej szczegółowe pytania, które dotyczą specyfikacji produktu - adresuj je prosto do producenta lub sklepu.

Ocet ryżowy 500 ml 1 szt. (sklep BadaPak.pl)

Ocet ryżowy 500 ml 1 szt.
Sklep BadaPak.pl
9,60 zł
Przejdź do sklepu