• Olej sezamowy 150 ml 1 szt., OS150 - Zdjęcie produktu

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

Olej sezamowy 150 ml 1 szt., OS150

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

składniki: olej sezamowy 100% Olej sezamowy -stanowczo wonny, efektywny i uniwersalny w zaimplementowaniu, stanowi fantastyczny dodatek smakowy i aromatyczny do dań smażonych, duszonych i...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 10,87 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep BadaPak.pl Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

W celu zaprezentowania najkorzystniejszej ceny przejrzeliśmy kolekcję setek setek sklepów online. Wynikiem finalnym dokonanych analiz było znalezienie 1 ofert. Najkorzystniejszą z nich jest propozycja sklepu BadaPak.pl, gdzie da się zakupić Olej sezamowy 150 ml 1 szt., OS150 w cenie 10,87. Do przedstawionej ceny trzeba dodać koszty wysyłki.

Pełny opis Olej sezamowy 150 ml 1 szt., OS150

składniki: olej sezamowy 100%

Olej sezamowy -wyjątkowo wonny, produktywny i uniwersalny w zastosowaniu, stanowi fantastyczny dodatek smakowy i aromatyczny do dań smażonych, duszonych i gotowanych, a także sosów, dipów i sałatek. Jego charakterystyczna, orzechowa nuta i błyskotliwy bursztynowy kolor wzbogacą potrawy z całego świata.

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli miałeś okoliczność korzystać z Olej sezamowy 150 ml 1 szt., OS150 podeślij nam swoją opinię. Wskaż innym czy relacja cena / jakość jest dla Ciebie na dobrym poziomie, jakie są Twoje odczucia z użytkowania oraz czy nie żałujesz zakupu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Olej sezamowy 150 ml 1 szt., OS150 nabędziesz w sklepch

Przed wytypowaniem miejsca, gdzie kupisz Olej sezamowy 150 ml 1 szt., OS150 koniecznie uwzględnij opinię danej firmy, oraz dolicz koszt dostawy. Jeśli masz szczegółowe zapytania, które dotyczą specyfikacji produktu - kieruj je bezpośrednio do producenta lub sklepu.

Olej sezamowy 150 ml 1 szt. (sklep BadaPak.pl)

Olej sezamowy 150 ml 1 szt., OS150
Sklep BadaPak.pl
10,87 zł
Przejdź do sklepu