• OstroVit Olej kokosowy virgin 400 g - Zdjęcie OstroVit Olej kokosowy virgin 400 g

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

Olej kokosowy virgin 400 g (OstroVit)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Marka: OstroVit
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Olej kokosowy virgin jest pozyskiwany w procesie tłoczenia na zimno. Dzięki czemu delikatnemu procesowi zachowuje dużą liczba komponentów odżywczych. Posiada delikatny aromat i genialny smak, który...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 19,90 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep GymBeam Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

W celu zaprezentowania świetnej ceny została sprawdzona baza setek hurtowni oraz sklepów online. Finalnym rezultatem dokonanych zestawień jest wytypowanie 1 propozycji. Najkorzystniejszą z nich jest oferta w sklepie internetowym GymBeam, w którym można nabyć OstroVit Olej kokosowy virgin 400 g w znakomitej cenie 19,90. Przedstawioną cenę trzeba powiększyć o koszty dostawy.

Pełny opis OstroVit Olej kokosowy virgin 400 g

Olej kokosowy virgin jest pozyskiwany w procesie tłoczenia na zimno. Dzięki czemu delikatnemu procesowi zachowuje dużą ilość części odżywczych. Ma delikatny aromat i wspaniały smak, który sprawi, że każda Twoja potrawa nabierze nowego rozmiaru.

doskonale nadaje się do szybkiego pieczenia. Może być używany w pielęgnacji skóry i włosów.

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Producent

OstroVit

Rodzaj

Olej kokosowy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli udało Ci się korzystać z pokazywanego produktu OstroVit Olej kokosowy virgin 400 g prześlij opinię lub ocenę. Poinformuj innych czy relacja ceny do jakości jest dobra, jakie są Twoje odczucia z użytkowania oraz czy jesteś usatysfakcjonowany z transakcji.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

OstroVit Olej kokosowy virgin 400 g nabędziesz w sklepch

Podczas typowania sklepu, w którym dokonasz zakupu OstroVit Olej kokosowy virgin 400 g koniecznie uwzględnij oceny danej firmy, oraz dodaj ewentualny koszt wysyłki. Wszelkie szczegółowe zapytania, które dotyczą specyfikacji produktu adresuj wprost do sklepu lub producenta OstroVit.

OstroVit Olej kokosowy virgin 400 g (sklep GymBeam)

OstroVit Olej kokosowy virgin 400 g
Sklep GymBeam
19,90 zł
Przejdź do sklepu