• olej kokosowy bezwonny 950 ml bio marki Bio planete - Zdjęcie

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

Olej kokosowy bezwonny 950 ml bio (Bio planete)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Marka: Bio planete
  • Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Olej kokosowy bezwonny producenta Bio Planete to artykuł powstały na bazie certyfikowanych komponentów organicznych. To produkt neutralny w smaku i zapachu – został delikatnie przetworzony przy...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: Brak produktu Oferta przygotowane przez sklep: Przejdź do sklepu Podobne produkty

W celu zaprezentowania najbardziej konkurencyjnej ceny przeszukaliśmy zbiór ogromnej ilości ogromnej ilości hurtowni oraz sklepów internetowych. Bardzo nam przykro, ale żaden partner na tę chwilę nie posiada na stanie produktu olej kokosowy bezwonny 950 ml bio marki Bio planete. Stany magazynowe w dziale Oleje, oliwy i octy są uaktualniane w czasie rzeczywistym, zapraszamy za jakiś czas.

Pełny opis olej kokosowy bezwonny 950 ml bio marki Bio planete

Olej kokosowy bezwonny firmy Bio Planete to artykuł powstały na bazie certyfikowanych części organicznych. To towar neutralny w smaku i zapachu – został delikatnie przetworzony za pomocą pary. Co więcej, olej pakowany jest metodą próżniową, dzięki czemu przed pierwszym...

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Producent

Bio planete

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli tylko miałeś okazję korzystać z pokazywanego olej kokosowy bezwonny 950 ml bio marki Bio planete prześlij do nas swoją subiektywną opinię i ocenę. Powiedz czy relacja jakość / cena jest dla Ciebie zadowalająca, jakie są Twoje odczucia z korzystania, a także czy możesz zarekomendować produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

olej kokosowy bezwonny 950 ml bio marki Bio planete nabędziesz w sklepch

Przy typowaniu miejsca, w którym nabędziesz olej kokosowy bezwonny 950 ml bio marki Bio planete obowiązkowo weź pod uwagę opinie firmy, oraz dolicz cenę ewentualnej wysyłki i dostawy. Wszelkie szczegółowe pytania, które dotyczą produktu powinny być adresowane bezpośrednio do producenta Bio planete lub sklepu.