• olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno 100 ml bio marki Bio planete - Galeria olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno 100 ml bio marki Bio planete

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

Olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno 100 ml bio (Bio planete)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Marka: Bio planete
  • Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Czarnuszka zalicza się do roślin z rodziny Jaskrowatych (ranunculaceae), od ponad 2000 lat używana jest do celów leczniczych oraz jako przyprawa.Olej z nasion czarnuszki Bio Planete tłoczony jest z...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: Brak produktu Oferta przygotowane przez sklep: Przejdź do sklepu Podobne produkty

W celu zaoferowania konkurencyjnej ceny zostało przeszukane zestawienie setek sklepów oraz hurtowni on-line. Bardzo nam przykro, ale ani jeden z partnerów w tej chwili nie posiada na stanie produktu olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno 100 ml bio marki Bio planete. Stany magazynowe w kategorii Oleje, oliwy i octy są odświeżane z kilkuminutowym opóźnieniem, zapraszamy później.

Pełny opis olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno 100 ml bio marki Bio planete

Czarnuszka zalicza się do roślin z rodziny Jaskrowatych (ranunculaceae), od ponad 2000 lat stosowana jest do celów leczniczych, a także jako przyprawa.Olej z nasion czarnuszki Bio Planete tłoczony jest z wysokiej jakości nasion egipskich, a następnie jednokrotnie odfiltrowany.

Dzięki wysokiej...

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Producent

Bio planete

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli udało Ci się skorzystać z prezentowanego produktu olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno 100 ml bio marki Bio planete podziel się z innymi swoją subiektywną recenzją lub opinią. Powiedz czy stosunek jakości do ceny jest na dobrym poziomie, jakie są Twoje z użytkowania oraz czy rekomendujesz produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno 100 ml bio marki Bio planete nabędziesz w sklepch

Podczas typowania sklepu, gdzie kupisz olej z nasion czarnuszki tłoczony na zimno 100 ml bio marki Bio planete weź pod uwagę oceny danej firmy, a także dodaj cenę dostawy. Jeśli masz szczegółowe pytania, które dotyczą produktu - kieruj je prosto do producenta Bio planete lub sklepu.