• Beard jelly meky gajvr marki Angry beards - Galeria Beard jelly meky gajvr marki Angry beards

Zdjęcia produktu

Kosmetyki do brody i wąsów

Beard jelly meky gajvr (Angry Beards)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Kosmetyki » Kosmetyki do brody i wąsów
  • Marka: Angry Beards
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Yes! W laboratorium w Třebiču udało nam się wyczarować niesamowite jelly. O włos gęstsze niż olejek, napakowane wszystkim co najlepsze dla Twojego brodziszcza. Meky to uniwersalny kolo, który nie...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 109,90 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep Angry Beards Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

Aby dostarczyć Państwu świetną cenę przeszukaliśmy bazę kilkuset kilkuset hurtowni i sklepów online. Końcowym efektem zakończonych analiz jest odnalezienie 1 propozycji. Najlepszą z nich jest oferta w sklepie on-line Angry Beards, gdzie da się zakupić Beard jelly meky gajvr marki Angry beards w atrakcyjnej cenie 109,90. Podaną cenę prawdopodobnie należy powiększyć o koszty wysyłki.

Pełny opis Beard jelly meky gajvr marki Angry beards

Yes! W laboratorium w Třebiču udało nam się wyczarować niesamowite jelly. O włos gęstsze aniżeli olejek, napakowane wszystkim co najlepsze dla Twojego brodziszcza. Meky to uniwersalny kolo, który nie tylko wesprze odżywienie i nawilżenie brody i skóry, ale też doda jej błysku i pomoże ją nieco wyrównać. Napakowany kuleczkami z witaminą E, olejkiem Inca Inchi i skwalanem. Najkorzystniejsza true pasza na specjalne okazje.

Parametry produktu

Kategoria

Kosmetyki do brody i wąsów

Producent

Angry Beards

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli miałeś sposobność skorzystać z produktu Beard jelly meky gajvr marki Angry beards podziel się z użytkownikami swoją subiektywną opinią lub oceną. Poinformuj czy stosunek cena / jakość jest dla Ciebie na dobrym poziomie, jakie są Twoje wrażenia z użytkowania oraz czy jesteś usatysfakcjonowany.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Beard jelly meky gajvr marki Angry beards nabędziesz w sklepch

Przy wyborze sklepu, w którym kupisz Beard jelly meky gajvr marki Angry beards weź pod uwagę recenzje firmy, oraz dodaj cenę dostawy. Jakiekolwiek szczegółowe pytania dotyczące specyfikacji produktu powinny być kierowane bezpośrednio do sklepu lub producenta Angry Beards.

BEARD JELLY MEKY GAJVR (sklep Angry Beards)

Beard jelly meky gajvr marki Angry beards
Sklep Angry Beards
109,90 zł
Przejdź do sklepu