• Bio olej kokosowy 100% pure 240g rafinowany 1 szt. marki Polska - Fotografia

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

Bio olej kokosowy 100% pure 240g rafinowany 1 szt (Polska)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Marka: Polska
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Tłoczony z organicznych kokosów, bezzapachowy Olej kokosowy Coco Farm zawiera przede wszystkim kwasy tłuszczowe nasycone i jednonienasycone, co sprawia, iż jest wyjątkowo zrównoważony w wysokich...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 19,01 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep BadaPak.pl Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

Aby zaoferować Państwu najlepszą cenę zostało sprawdzone zestawienie ogromnej ilości hurtowni i sklepów on-line. Rezultatem końcowym zakończonych analiz było odnalezienie 1 ofert. Najlepszą z nich jest oferta sklepu on-line BadaPak.pl, gdzie masz możliwość kupić Bio olej kokosowy 100% pure 240g rafinowany 1 szt. marki Polska w cenie 19,01. Do wyświetlonej ceny najprawdopodobniej trzeba doliczyć koszt doręczenia.

Pełny opis Bio olej kokosowy 100% pure 240g rafinowany 1 szt. marki Polska

Tłoczony z ekologicznych kokosów, bezzapachowy

Olej kokosowy Coco Farm gromadzi z reguły kwasy tłuszczowe nasycone i jednonienasycone, co powoduje, że jest wyjątkowo zrównoważony w wysokich temperaturach. Dzięki temu zagwarantuje bezpieczniejsze i bardziej wartościowe smażenie, a także pieczenie. Olej kokosowy 100% Pure ze względu na brak zapachu, wspaniale sprawdza się w kuchni egzotycznej i w kuchni polskiej. Dzięki stałej konsystencji może zastępować masło - do smarowania pieczywa i wypieków.

100% naturalny czysty olej kokosowy.
  • bezzapachowy,
  • oczyszczony,
  • bez konserwantów,

Naturalny olej kokosowym w tempertaurze poniżej 25 stopni ma postać stałą, powyżej tej temperatury zmienia postać na płynną. Wielokrotne zmiany stanu skupienia nie wpływają na wartości odżywcze i jakość oleju.

  • elementy: 100% olej kokosowy,pozyskiwany z orzechów kokosowych, pochodzących z organicznych, certyfikowanych upraw Archipelagu Filipińskiego.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.

Coco Farm sp. Z o.o. Ul. Gen. Okulickiego 7/9, 05-500 Piaseczno.

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Producent

Polska

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeżeli tylko miałeś szansę korzystać z produktu Bio olej kokosowy 100% pure 240g rafinowany 1 szt. marki Polska podziel się z nami recenzją i opinią. Powiedz czy relacja ceny do jakości jest na satysfakcjonującym poziomie, jakie są Twoje odczucia ze stosowania, a także czy polecasz produkt.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Bio olej kokosowy 100% pure 240g rafinowany 1 szt. marki Polska nabędziesz w sklepch

Podczas typowania miejsca, gdzie dokonasz zakupu Bio olej kokosowy 100% pure 240g rafinowany 1 szt. marki Polska obowiązkowo uwzględnij oceny firmy, a także dodaj koszt wysyłki. Wszelkie szczegółowe zapytania dotyczące specyfikacji produktu adresuj bezpośrednio do producenta Polska lub sklepu.

BIO olej kokosowy 100% PURE 240g rafinowany 1 szt. (sklep BadaPak.pl)

Bio olej kokosowy 100% pure 240g rafinowany 1 szt. marki Polska
Sklep BadaPak.pl
19,01 zł
Przejdź do sklepu