• Polska Olej żywokostowy 50ml "flos" 1 szt. - Foto

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

Olej żywokostowy 50ml "flos" 1 szt (Polska)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Marka: Polska
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

składniki: Linum Usitatissimum Oil, Symphytum Officinale Root, Tocopheryl Acetate (olej lniany, korzeń żywokostu, witamina E). Sposób użycia: Jedynie do stosowania zewnętrznego! Olej żywokostowy...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 14,90 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep BadaPak.pl Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

Aby dostarczyć Ci dobrą cenę został przejrzany koszyk ogromnej ilości sklepów i hurtowni internetowych. Końcowym rezultatem przeprowadzonych zestawień było wytypowanie 1 ofert. Najlepszą z nich jest propozycja w sklepie internetowym BadaPak.pl, w którym da się kupić Polska Olej żywokostowy 50ml "flos" 1 szt. w super cenie 14,90. Do wyświetlonej ceny prawdopodobnie należy doliczyć koszty doręczenia.

Pełny opis Polska Olej żywokostowy 50ml "flos" 1 szt.

komponenty: Linum Usitatissimum Oil, Symphytum Officinale Root, Tocopheryl Acetate (olej lniany, korzeń żywokostu, witamina E).

Sposób wykorzystania: Jedynie do wykorzystania zewnętrznego!

Olej żywokostowy przynosi ulgę w stanach napięcia mięśniowo-szkieletowego. Można go stosować do miejscowego wmasowywania w skórę albo do masażu relaksacyjnego, pielęgnacyjnego oraz po wysiłku fizycznym. Bardzo rekomendowany w czasie rehabilitacji oraz w rekonwalescencji po kontuzjach i urazach kończyn. W dodatku działa łagodząco i regenerująco na skórę.

Wstrząsnąć intensywnie przed użyciem w celu uzyskania jednolitej zawiesiny korzenia żywokostu w oleju lnianym. Nanieść na skórę niewielką ilość oleju i wmasowywać aż do wchłonięcia. Ewentualny nadmiar wytrzeć ręcznikiem papierowym. Nie zmywać. Stosować regularnie minimum 2 razy dziennie w zależności od potrzeb. Stosować miejscowo nie dłużej niż 4-6 tygodni.

Osad na dnie butelki to korzeń żywokostu więc stanowi naturalną cechę towaru i nie świadczy o złej jakości artykułu.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić od światła.

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Producent

Polska

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeśli miałeś okazję korzystać z pokazywanego Polska Olej żywokostowy 50ml "flos" 1 szt. prześlij do nas opinię i ocenę. Napisz czy stosunek jakości do ceny jest satysfakcjonująca, jakie są Twoje odczucia ze stosowania, a także czy jesteś usatysfakcjonowany z transakcji.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Polska Olej żywokostowy 50ml "flos" 1 szt. nabędziesz w sklepch

Przed wytypowaniem sklepu, gdzie nabędziesz Polska Olej żywokostowy 50ml "flos" 1 szt. weź pod uwagę recenzje firmy, a także dodaj cenę dostawy. Jakiekolwiek szczegółowe zapytania, które dotyczą produktu powinny być kierowane bezpośrednio do producenta Polska lub sklepu.

Olej żywokostowy 50ml "FLOS" 1 szt. (sklep BadaPak.pl)

Polska Olej żywokostowy 50ml "flos" 1 szt.
Sklep BadaPak.pl
14,90 zł
Przejdź do sklepu