• Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "naturplanet" 1 szt. marki Polska - Zdjęcie Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "naturplanet" 1 szt. marki Polska

Zdjęcia produktu

Oleje, oliwy i octy

Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "naturplanet" 1 szt (Polska)

Opinie / recenzje

Brak danych

Podstawowe dane

  • Kategoria: Artykuły spożywcze » Oleje, oliwy i octy
  • Marka: Polska
  • Stan magazynowy: Produkt dostępny
Więcej cech produktu

Skrócony opis

Jest to tłoczony na zimno olej otrzymywany w wyniku tłoczenia nasion czarnuszki siewnej. Znamionuje się lekko gorzkawym smakiem i intensywnym, korzennym aromatem. Z tego też względu jest olejem...

Promocja dla Ciebie

Najlepsza cena w bazie: 29,93 zł Oferta przygotowane przez sklep: Sklep BadaPak.pl Przejdź do sklepu Ceny w innych sklepach Podobne produkty

By zaprezentować Ci najlepszą cenę sprawdziliśmy bazę setek setek hurtowni i sklepów on-line. Końcowym wynikiem zrealizowanych analiz jest znalezienie 1 propozycji. Najlepszą z nich jest propozycja sklepu online BadaPak.pl, gdzie masz możliwość kupić Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "naturplanet" 1 szt. marki Polska w znakomitej cenie 29,93. Podaną cenę należy powiększyć o koszty dostawy.

Pełny opis Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "naturplanet" 1 szt. marki Polska

Jest to tłoczony na zimno olej otrzymywany w wyniku tłoczenia nasion czarnuszki siewnej. Znamionuje się lekko gorzkawym smakiem i intensywnym, korzennym aromatem. Z tego także względu jest olejem bardzo skutecznym – stosuje się go w niewielkich ilościach aby nie zdominował smaku potrawy. W butelce może występować naturalny osad podobnie jak w sytuacji innych olejów tłoczonych na zimno.

W kuchni olej z czarnuszki podobnie jak inne oleje tłoczone na zimno powinien być stosowany tylko na zimno. Nadaje się do przyrządzania sałatek, zup, sosów, twarogu nadając potrawom korzenny posmak.

składniki: olej z czarnuszki tłoczony na zimno, nierafinowany, 100%

Przechowywać w chłodnym miejscu, najlepiej w lodówce. Bronić od światła.

Producent: INFO-FARM Michał Staś, ul. Poprzeczna 37a, 43-300 Bielsko-Biała.

Parametry produktu

Kategoria

Oleje, oliwy i octy

Producent

Polska

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Jeżeli udało Ci się skorzystać z oferowanego Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "naturplanet" 1 szt. marki Polska podeślij do nas swoją subiektywną opinię lub recenzję. Powiedz czy stosunek jakości do ceny jest dla Ciebie dobra, jakie są Twoje odczucia z użytkowania oraz czy jesteś zadowolony z zakupu.

Dodaj ocenę lub dłuższą recenzję:

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "naturplanet" 1 szt. marki Polska nabędziesz w sklepch

Podczas wyboru miejsca, w którym kupisz Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "naturplanet" 1 szt. marki Polska obowiązkowo weź pod uwagę opinię danej firmy, a także dodaj cenę dostawy. Wszelkie szczegółowe pytania, które dotyczą specyfikacji produktu powinny być adresowane prosto do producenta Polska lub sklepu.

Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "Naturplanet" 1 szt. (sklep BadaPak.pl)

Olej z czarnuszki zimnotłoczony 250ml "naturplanet" 1 szt. marki Polska
Sklep BadaPak.pl
29,93 zł
Przejdź do sklepu